123456790.jpg

DIETA KETOGENICZNA

ZDROWA I SKUTECZNA !

DBAJ O SWOJĄ RODZINĘ - DBAJ O ZDROWIE

111.jpg
c.jpg

KONTROLUJ SWOJĄ WAGĘ CIAŁA

NASZYMI NATURALNYMI MIESZANKAMI

bbb.jpg

 

Jak często można stosować dietę Ketogeniczną? 

Generalnie nie ma ograniczeń w stosowaniu Diety Ketogenicznej . Organizm przestawia się na metabolizm tłuszczów i może je wykorzystywać jako źródło energii. Jednakże my zalecamy przy stosowaniu naszych mieszanek do przechodzenia diety max 4 razy w roku, czyli co 3- miesiące. Zalecamy kontrolowanie poziomu glukozy i ciał ketonowych we krwi oraz okresowe konsultacje z lekarzem. 

Czy podczas stosowania diety będzie odczuwalny głód? 

Wartości odżywcze naszych mieszanek zastępujących posiłek są tak skompowane iż pozostaje on dłużej w żołądku, co skutkuje większym uczuciem sytości . Dodatkowo zwiększone stężenie ketonów we krwi powoduje zmniejszenie uczucia głodu poprzez działanie na ośrodki mózgowe. Dlatego uczucie głodu jest praktycznie nieodczuwalne . Dlatego odchudzanie staje się łatwiejsze i skuteczniejsze. 

​Czy stosowanie diety niskowęglowodanowej może powodować niedobory witamin? 

W przypadku stosowania diety ketogenicznej z użyciem naszego produktu nie ma ryzyka występowania niedoborów witamin, ponieważ mieszanki są odpowiednio zbilansowanym, dodatkowo do każdego programu dodajemy koncentrat multi witamin uzupełniający zapotrzebowanie organizmu w odpowiednią ilość potrzebnych witamin. Zalecamy również wypijanie 2 litrów dziennie wysoko zmineralizowanej wody, a także picie Ostropestu Plamistego, który też zawiera cząstkowe ilości witamin. 

Czy diety ketogeniczne są skuteczne w odchudzaniu? 

Najskuteczniej i najszybciej można się odchudzić, łącząc niskokaloryczną dietę ketogeniczną ze składnikami spożywczymi o silnym efekcie termogenicznym, zwiększającym tempo metabolizmu i podnoszącym nieco temperaturę ciała. Przy tak dobranej diecie wprowadzającej organizm w stan ketozy są one niezwykle skuteczne i bezpieczne w stosowaniu. Efekty odchudzania będą spektakularne.

Czy dieta ketogeniczna podwyższa poziom cholesterolu? 

Nasze Diety nie wpływają na podwyższanie poziomu cholesterolu. Dieta New Line zawiera źródła tłuszczu, które nie podnoszą poziomu cholesterolu we krwi. Żródłem są zmielone metodą krogeniczną owoce miąższu kokosa, ziaren kakaowca i liofilizowanych owoców aronii, zielonego groszku, zmieszanych z proteinami serwatkowymi WPC80. Wszystkie te produkty mają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, wykazujące działanie przeciwmiażdżycowe oraz olej MCT – źródło średnio łańcuchowych kwasów tłuszczowych, które transportowane są bezpośrednio do wątroby, gdzie są od razu wykorzystywane do wytworzenia ciał ketonowych. Natomiast klasyczna dieta ketogenna oparta jest w głównej mierze na tłuszczach, w których dominują długołańcuchowe nasycone kwasy tłuszczowe o działaniu miażdżyco rodnym.