X.jpg
3.jpg
BANEROK X.jpg

MODELE RC

 

Drony

 

są nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym obserwacja otaczającego nas świata jest prosta. Wystarczy wyposażyć się w taki sprzęt, by spojrzeć na rzeczywistość z góry – dron wzbije się w powietrze, rejestrując obraz. Zdalne sterowanie pozwoli sterować tym, co jest filmowane, a obraz z drona trafić może bezpośrednio choćby na ekran naszego smartfona. Jeśli szukasz niezawodnych urządzeń tego typu, nasz sklep zaopatrzy cię w drona od sprawdzonych producentów.
Zapewniamy bogaty wybór dronów, które łączą prostotę obsługi z nowoczesną i niezawodną konstrukcją. Zasilanie bateriami lub wydajną baterią Li-Ion wystarczy na wykonanie nawet dłuższego filmiku czy serii zdjęć. Wygodne panele zdalnej obsługi zaś sprawiają, że można precyzyjnie kontrolować pracę urządzenia. Jeżeli zatem szukasz zaawansowanego technologicznie sprzętu na miarę XXI wieku, złóż zamówienie właśnie w naszej firmie  i ciesz się dobrą zabawą latając dronem.

Oprócz Dronów posiadamy w swojej ofercie różnego typu Modele RC . Są u nas ; łodzie zdalnie sterowane , samochody, pojazdy specjalistyczne , czołgi , helikoptery. Każdy znajdzie coś dla siebie do zabawy jak i na prezent dla swoich najbliższych . Zapraszamy do zakupów.

facebook mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Podróżna 43 Dziekanów Nowy

telefon

telefon:

 

mail

e-mail:

 

NA SKRÓTY:

 

MODELE RC

SKLEP

KONTAKT