Zakres cenowy
Sortowanie
Rodzaje



MIDI KETOSIS NA 7-DNI

Cena: 95 PLN
Ilość sztuk: 

ZESTAW KETOGENICZNY DO KONTROLI MASY CIAŁA MIDI KETOSIS NA 7 DNI

STAN - 2 OPAKOWANIA ;

1- OPAKOWANIE 400g - ( 1x Deser z kakaowca 200g 1 x Deser aroniowy 200g )

1- OPAKOWANIE 450g - ( Zupa do wyboru – z buraka , pora, pieczarek)

TYP ZESTAWU : niskokaloryczny zestaw do odchudzania jest 7-dniowym programem odchudzania do stosowania w domu. Zapewnia efektywne spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej ochronie tkanki mięśniowej. Orientacyjna utrata wagi = 6,5%.

Grupa docelowa: średnio aktywni fizycznie mężczyźni i kobiety o większej nadwadze

W celu osiągnięcia pożądanej wagi wszystkie zestawy do odchudzania można stosować cyklicznie.

ZASADY DZIAŁANIA ZESTAWU : aby zminimalizować utratę beztłuszczowej masy ciała (Fat-Free Mass, FFM) w niskokalorycznym zestawie do odchudzania, należy zwiększyć w nim udział protein do około 30%. Przy braku obecności węglowodanów, proteiny skutecznie odtwarzają niewielkie ubytki tkanki mięśniowej jedynie w obecności tłuszczów MCT (medium chain triglycerides), które najliczniej występują w miąższu kokosa. Mieszanka protein i MCT zapewnia szybkie wejście w metaboliczny stan ketozy.

Od tego momentu powstały deficyt energetyczny pokrywany jest prawie wyłącznie ze spalania tkanki tłuszczowej, która przekształcana jest w wątrobie w ciała ketonowe. Sposób dystrybucji energii w krwiobiegu zmienia się z glukozowego w dystrybucję za pośrednictwem ciał ketonowych. Podwyższona liczba ciał ketonowych powoduje spadek poziomu greliny - hormonu regulującego apetyt, co znacznie ogranicza odczuwanie głodu. Opisane zmiany metaboliczne, przy zaniku insuliny we krwi, znacznie ułatwiają pomyślne ukończenie planu odchudzania

WAŻNE INFORMACJE : W produktach zestawu obecne są alergeny: pochodne mleka (koncentrat protein serwatkowych). Nie jest ona odpowiednia dla osób w wieku poniżej 18 lat. Przed zakupem zestawu należy się skonsultować z lekarzem, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jej stosowania. Zestaw do odchudzania nie powinien być stosowany w trakcie leczenia istniejących chorób, a także przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

W czasie pomiędzy posiłkami należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu: wskazane jest wypijanie minimum od 2 do 2,5 litrów płynów dziennie (wody i różnych rodzajów herbat: zielonych, owocowych i ziołowych).

Podczas przeprowadzania odchudzania wskazane jest również stosowanie środków alkalizujących, aby zapobiec nadmiernemu zakwaszeniu organizmu. Ponadto należy koniecznie zadbać o odpowiedni odpoczynek, 7-8 godzin regenerującego snu w ciągu doby i umiarkowanie intensywną aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Po zakończeniu diety, przez okres co najmniej 4 tygodni warto zasilić organizm wysokiej jakości preparatami witaminowymi i mineralnymi, a także mikroelementami.

OPIS ZESTAWU : Zestaw Ketogeniczny „ Midi Ketosis” stosuje się w celu kontroli masy ciała zastępując dzienne posiłki zgodnie z zaleconym 7– dniowym całodziennym menu. Deser o smaku kakao lub aronii zalecamy mieszać z 90g naturalnego niesłodzonego jogurtu . Jedną pełną miarkę (20g) dobrze wymieszać z jogurtem a następnie spożyć . Zupę 1-pełna miarkę (30g) rozprowadzamy w 200-250 ml przegotowanej wody dobrze wymieszać a następnie spożyć .

  • Śniadanie, DESER o smaku aronii + jogurt (20g)+(90g) 103 kcal
  • Obiad, ZUPA do wyboru (burak,por,pieczarka) (30g) 222 kcal
  • Podwieczorek, DESER o smaku kakao+jogurt (20g)+(90g) 109 kcal
  • Kolacja, ZUPA do wyboru (burak,por,pieczarka) (30g) 222 kcal
  • NA DZIEŃ, RAZEM; 616 kcal

SKŁADNIKI : Zestawy pudełkowe to jedyne na rynku produkty VLCKD, stworzone na bazie zmielonych kriogenicznie (w temp. -60°C) do postaci bardzo miałkiego proszku składników roślinnych: miąższu kokosa, całych ziaren kakaowca, liofilizowanych owoców aronii oraz suszonych warzyw. W wyniku połączenia ich z koncentratem protein serwatkowych WPC80 lub koncentratem protein z zielonego groszku i tłoczonymi na zimno olejami roślinnymi: rzepakowym i słonecznikowym, powstają mieszanki, z których sporządza się desery i zupy.

Zestawy pudełkowe wzbogacone są o NNKT omega-3 i omega-6. Nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków, modyfikowanych genetycznie składników (GMO), glutenu oraz cukru (poza cukrem naturalnie występującym w składnikach produktów).

facebook mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Podróżna 43 Dziekanów Nowy

telefon

telefon:

 

mail

e-mail:

 

NA SKRÓTY:

 

MODELE RC

SKLEP

KONTAKT