Zakres cenowy
Sortowanie
RodzajeOPTIMAL KETOSIS 9-DNI

Cena: 160 PLN
Ilość sztuk: 

ZESTAW KETOGENICZNY DO KONTROLI MASY CIAŁA - OPTIMAL KETOSIS NA 9 - DNI

 

STAN - 3 OPAKOWANIA ;

 

 

1- OPAKOWANIE 450g - ( KAWA ExC)

1- OPAKOWANIE 400g - ( 1x Deser z kakaowca 200g 1 x Deser aroniowy 200g )

1- OPAKOWANIE 450g - ( 1x Zupa do wyboru : z buraka , z pora )

 

 

TYP ZESTAWU : niskokaloryczny zestaw do odchudzania jest 9-dniowym programem odchudzania do stosowania w domu. Zapewnia efektywne spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej ochronie tkanki mięśniowej. Orientacyjna utrata wagi = 7,5%.

 

Grupa docelowa: średnio aktywni fizycznie mężczyźni i kobiety o większej nadwadze

 

W celu osiągnięcia pożądanej wagi wszystkie zestawy do odchudzania można stosować cyklicznie.

 

ZASADY DZIAŁANIA ZESTAWU : aby zminimalizować utratę beztłuszczowej masy ciała (Fat-Free Mass, FFM) w niskokalorycznym zestawie do odchudzania, należy zwiększyć w nim udział protein do około 30%. Przy braku obecności węglowodanów proteiny skutecznie odtwarzają niewielkie ubytki tkanki mięśniowej jedynie w obecności tłuszczów MCT (medium chain triglycerides), które najliczniej występują w miąższu kokosa. Mieszanka protein i MCT zapewnia szybkie wejście w metaboliczny stan ketozy. Od tego momentu powstały deficyt energetyczny pokrywany jest prawie wyłącznie ze spalania tkanki tłuszczowej, która przekształcana jest w wątrobie w ciała ketonowe. Sposób dystrybucji energii w krwiobiegu zmienia się z glukozowego w dystrybucję za pośrednictwem ciał ketonowych. Podwyższona liczba ciał ketonowych powoduje spadek poziomu greliny - hormonu regulującego apetyt, co znacznie ogranicza odczuwanie głodu. Opisane zmiany metaboliczne, przy zaniku insuliny we krwi, znacznie ułatwiają pomyślne ukończenie planu odchudzania

 

WAŻNE INFORMACJE : W produktach zestawu obecne są alergeny: pochodne mleka (koncentrat protein serwatkowych). Nie jest ona odpowiednia dla osób w wieku poniżej 18 lat. Przed zakupem zestawu należy się skonsultować z lekarzem, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jej stosowania. Zestaw do odchudzania nie powinien być stosowany w trakcie leczenia istniejących chorób, a także przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

 

W czasie pomiędzy posiłkami należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu: wskazane jest wypijanie minimum od 2 do 2,5 litrów płynów dziennie (wody i różnych rodzajów herbat: zielonych, owocowych i ziołowych).


Podczas przeprowadzania odchudzania wskazane jest również stosowanie środków alkalizujących, aby zapobiec nadmiernemu zakwaszeniu organizmu. Ponadto należy koniecznie zadbać o odpowiedni odpoczynek, 7-8 godzin regenerującego snu w ciągu doby i umiarkowanie intensywną aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Po zakończeniu diety, przez okres co najmniej 4 tygodni warto zasilić organizm wysokiej jakości preparatami witaminowymi i mineralnymi, a także mikroelementami.

 

 

OPIS ZESTAWU : Zestaw Ketogeniczny „Optimal Ketosis” stosuje się w celu kontroli masy ciała zastępując dzienne posiłki zgodnie z zaleconym 9 – dniowym całodziennym menu. Kawę jedną pełną miarkę (30g) rozprowadzamy w przegotowanej wodzie. Deser o smaku kakao lub aronii zalecamy mieszać z 90g naturalnego niesłodzonego jogurtu . Jedną pełną miarkę (20g) Deseru dobrze wymieszać z jogurtem a następnie spożyć . Zupy - 1,5 miarki 45g rozprowadzamy w 200-250ml przegotowanej gorącej wody po wymieszaniu spożywamy.

 

 

Śniadanie

Kawa ExC (30g)

186 kcal

II Śniadanie

DESER o smaku aronii + jogurt (20g)+(90g)

103 kcal

Obiad

ZUPA ( burak, por – do wyboru) (45g)

222 kcal

Podwieczorek

DESER o smaku kakao + jogurt (20g)+(90g)

109 kcal

Kolacja

ZUPA ( burak , por – do wyboru) (45g)

222 kcal

Dziennie

Razem;

842 kcal

 

UWAGA ! Resztę pozostałych po odchudzaniu produktów możemy wykorzystać w codziennym menu.

 

SKŁADNIKI : Zestawy pudełkowe to jedyne na rynku produkty VLCKD, stworzone na bazie zmielonych kriogenicznie (w temp. -60°C) do postaci bardzo miałkiego proszku składników roślinnych: miąższu kokosa, całych ziaren kakaowca, liofilizowanych owoców aronii oraz suszonych warzyw. W wyniku połączenia ich z koncentratem protein serwatkowych WPC80 lub koncentratem protein z zielonego groszku i tłoczonymi na zimno olejami roślinnymi: rzepakowym i słonecznikowym, powstają mieszanki, z których sporządza się desery i zupy.

 

Zestawy pudełkowe wzbogacone są o NNKT omega-3 i omega-6. Nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków, modyfikowanych genetycznie składników (GMO), glutenu oraz cukru (poza cukrem naturalnie występującym w składnikach produktów).

 

 

 


  •  

facebook mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Podróżna 43 Dziekanów Nowy

telefon

telefon:

 

mail

e-mail:

 

NA SKRÓTY:

 

MODELE RC

SKLEP

KONTAKT