Zakres cenowy
Sortowanie
RodzajeDESER KETOGENICZNY

Cena: 55 PLN
Ilość sztuk: 

DESER EASY KETOSIS ZASTĘPUJĄCY POSIŁEK

 

STAN - 1 OPAKOWANIE ZBIORCZE ;

 

 

1- OPAKOWANIE 400g - 1x Torebka 200g Deseru z kakaowca

  1 x Torebka 200g Deser aroniowy

 

TYP PRODUKTU :

Środek spożywczy, który można stosować w dietach ketogenicznych i wysokobiałkowych zastępujący dzienny posiłek w celu kontroli masy ciała

 

ZASADY DZIAŁANIA :

aby zminimalizować utratę beztłuszczowej masy ciała w niskokalorycznym zestawie do odchudzania, należy zwiększyć w nim udział protein do około 30%. Przy braku obecności węglowodanów proteiny skutecznie odtwarzają niewielkie ubytki tkanki mięśniowej jedynie w obecności tłuszczów MCT, które najliczniej występują w miąższu kokosa. Mieszanka protein i MCT zapewnia szybkie wejście w stan ketozy.Od tego momentu powstały deficyt energetyczny pokrywany jest prawie wyłącznie ze spalania tkanki tłuszczowej, która przekształcana jest w wątrobie w ciała ketonowe. Sposób dystrybucji energii w krwiobiegu zmienia się z glukozowego w dystrybucję za pośrednictwem ciał ketonowych. Podwyższona liczba ciał ketonowych powoduje spadek poziomu greliny - hormonu regulującego apetyt, co znacznie ogranicza odczuwanie głodu. Opisane zmiany metaboliczne, przy zaniku insuliny we krwi, znacznie ułatwiają pomyślne ukończenie planu odchudzania.

 

WAŻNE INFORMACJE :

W produktach zestawu obecne są alergeny: pochodne mleka (koncentrat protein serwatkowych). Nie jest ona odpowiednia dla osób w wieku poniżej 18 lat. Przed zakupem zestawu należy się skonsultować z lekarzem, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jej stosowania. Zestaw do odchudzania nie powinien być stosowany w trakcie leczenia istniejących chorób, a także przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

 

W czasie pomiędzy posiłkami należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu: wskazane jest wypijanie minimum od 2 do 2,5 litrów płynów dziennie (wody i różnych rodzajów herbat: zielonych, owocowych i ziołowych).

 

OPIS PRODUKTU :

Zestaw dwóch torebek po 200g każda umieszczonych w estetycznym zbiorczym opakowaniu o wadze łącznej 400g. Desery stosuje się w celu kontroli masy ciała zastępując dzienne posiłki Deser o smaku kakao lub aronii zalecamy mieszać z 90g naturalnego niesłodzonego jogurtu . Jedną pełną miarkę (20g) dobrze wymieszać z jogurtem a następnie spożyć .

 

SKŁADNIKI :

Zestawy ketogeniczne to jedyne na rynku produkty , stworzone na bazie zmielonych kriogenicznie (w temp. -60°C) do postaci bardzo miałkiego proszku składników roślinnych: miąższu kokosa, całych ziaren kakaowca, liofilizowanych owoców aronii oraz suszonych warzyw. W wyniku połączenia ich z koncentratem protein serwatkowych WPC80.

 

Desery wzbogacone są o NNKT omega-3 i omega-6. Nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków, modyfikowanych genetycznie składników (GMO), glutenu oraz cukru (poza cukrem naturalnie występującym w składnikach produktów).