DIETA KETOGENICZNA

ZDROWA I SKUTECZNA !

DBAJ O SWOJĄ RODZINĘ - DBAJ O ZDROWIE

KONTROLUJ SWOJĄ WAGĘ CIAŁA

NASZYMI NATURALNYMI MIESZANKAMI

Zakres cenowy
Sortowanie
RodzajeDieta ADVANCED KETOSIS 8 dni x 820 kcal

Cena: 198 PLN
Ilość sztuk: 

Typ diety: niskokaloryczna dieta ketogeniczna LCKD (Low-Calorie Ketogenic Diet) jest 8-dniowym programem odchudzania do stosowania w domu. Zapewnia efektywne spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej ochronie tkanki mięśniowej. Orientacyjna utrata wagi EBWL (Estimated Body Weight Loss) = 8,5%.

Opis diety: napoje i zupy w saszetkach, zastępujące całodzienne wyżywienie, do spożywania w ok. 3-godzinnych odstępach czasu, dostarczające 820 kcal dziennie.

 

 

Sposób przyrządzania: zupy rozprowadzamy w 200-250 ml przegotowanej wody , napoje można mieszać z wodą lub naturalnym jogurtem 0% cukru,

snacka spożywamy bezpośrednio z saszetki.

 

Śniadanie

Kawa ExC

II śniadanie

Napój o smaku aronii

Obiad

Zupa

Podwieczorek

Napój o smaku kakaowca

Kolacja

Zupa

przed treningiem

Snack

 

Grupa docelowa: dieta dedykowana kobietom i mężczyznom aktywnym fizycznie o większej nadwadze lub otyli (BMI > 27,5). Mogą oni także wybrać 9-dniową dietę SLIM KETOSIS.

 

Osobom o mniejszej nadwadze polecamy diety 4-, 5- i 6-dniowe (SMART, QUICK, BASIC).

 

W celu osiągnięcia pożądanej wagi wszystkie diety Islaverde można stosować cyklicznie.

 

Składniki: diety Islaverde® to jedyne na rynku diety VLCKD, stworzone na bazie zmielonych kriogenicznie (w temp. -60°C) do postaci bardzo miałkiego proszku składników roślinnych: miąższu kokosa, całych ziaren kakaowca i kawy Arabica, liofilizowanych owoców aronii oraz suszonych warzyw. W wyniku połączenia ich z koncentratem protein serwatkowych WPC80 lub koncentratem protein z zielonego groszku i tłoczonymi na zimno olejami roślinnymi: rzepakowym i słonecznikowym, powstają mieszanki, z których sporządza się napoje i zupy. Kawa ExC zawiera dodatkowo wysokotłuszczową śmietankę.

 

Diety Islaverde® wzbogacone są o NNKT omega-3 i omega-6. Nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków, modyfikowanych genetycznie składników (GMO), glutenu oraz cukru (poza cukrem naturalnie występującym w składnikach diet).

 

Zasada działania diety: aby zminimalizować utratę beztłuszczowej masy ciała (Fat-Free Mass, FFM) w nisko- albo bardzo niskokalorycznej diecie ketogenicznej należy zwiększyć w niej udział protein do około 30%. Przy braku obecności węglowodanów proteiny skutecznie odtwarzają niewielkie ubytki tkanki mięśniowej jedynie w obecności tłuszczów MCT (medium chain triglycerides), które najliczniej występują w miąższu kokosa. Mieszanka protein i MCT zapewnia szybkie wejście w metaboliczny stan ketozy. Od tego momentu powstały deficyt energetyczny pokrywany jest prawie wyłącznie ze spalania tkanki tłuszczowej, która przekształcana jest w wątrobie w ciała ketonowe. Sposób dystrybucji energii w krwiobiegu zmienia się z glukozowego w dystrybucję za pośrednictwem ciał ketonowych. Podwyższona liczba ciał ketonowych powoduje spadek poziomu greliny - hormonu regulującego apetyt, co znacznie ogranicza odczuwanie głodu. Opisane zmiany metaboliczne, przy zaniku insuliny we krwi, znacznie ułatwiają pomyślne ukończenie planu diety VLCKD.