Zakres cenowy
Sortowanie
RodzajeKAWA KETOGENICZNA EXC

Cena: 65 PLN
Ilość sztuk: 

 

KAWA KETOGENICZNA EXC (EXTREME ENERGY COFFE)

 

STAN - 1 OPAKOWANIE ZBIORCZE 450g

 

 

 

TYP PRODUKTU :

Środek spożywczy, do stosowania w dietach ketogenicznych i wysokobiałkowych zastępujący dzienny posiłek w celu kontroli masy ciała

 

ZASADY DZIAŁANIA :

aby zminimalizować utratę beztłuszczowej masy ciała w niskokalorycznym zestawie do odchudzania, należy zwiększyć w nim udział protein do około 30%. Przy braku obecności węglowodanów proteiny skutecznie odtwarzają niewielkie ubytki tkanki mięśniowej jedynie w obecności tłuszczów MCT, które najliczniej występują w miąższu kokosa. Mieszanka protein i MCT zapewnia szybkie wejście w stan ketozy.Od tego momentu powstały deficyt energetyczny pokrywany jest prawie wyłącznie ze spalania tkanki tłuszczowej, która przekształcana jest w wątrobie w ciała ketonowe. Sposób dystrybucji energii w krwiobiegu zmienia się z glukozowego w dystrybucję za pośrednictwem ciał ketonowych. Podwyższona liczba ciał ketonowych powoduje spadek poziomu greliny - hormonu regulującego apetyt, co znacznie ogranicza odczuwanie głodu. Opisane zmiany metaboliczne, przy zaniku insuliny we krwi, znacznie ułatwiają pomyślne ukończenie planu odchudzania.

 

WAŻNE INFORMACJE :

W produktach zestawu obecne są alergeny: pochodne mleka (koncentrat protein serwatkowych). Nie jest ona odpowiednia dla osób w wieku poniżej 18 lat. Przed zakupem zestawu należy się skonsultować z lekarzem, aby upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jej stosowania. Zestaw do odchudzania nie powinien być stosowany w trakcie leczenia istniejących chorób, a także przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

 

W czasie pomiędzy posiłkami należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu: wskazane jest wypijanie minimum od 2 do 2,5 litrów płynów dziennie (wody i różnych rodzajów herbat: zielonych, owocowych i ziołowych).

 

OPIS PRODUKTU :

Kawa ketogeniczna to środek spożywczy , który można stosować w dietach ketogenicznych lub też wysokobiałkowych

zastępujących posiłek w dziennej diecie do kontroli masy ciała. Kawę najlepiej zaparzyć zalewając wrzątkiem , pozostałe na dnie wiórka kokosowe można spożyć łyżką.

 

SKŁADNIKI :

Kawa ketogeniczna to jedyne na rynku produkty , stworzone na bazie zmielonych kriogenicznie (w temp. -60°C) do postaci bardzo miałkiego proszku składników roślinnych: kawa palona Arabica, miąższu kokosa, śmietanka pełnotłusta.

Zestawy pudełkowe wzbogacone są o NNKT omega-3 i omega-6. Nie zawierają one żadnych sztucznych dodatków, modyfikowanych genetycznie składników (GMO), glutenu oraz cukru (poza cukrem naturalnie występującym w składnikach produktów).

 

 

facebook mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Podróżna 43 Dziekanów Nowy

telefon

telefon:

 

mail

e-mail:

 

NA SKRÓTY:

 

MODELE RC

SKLEP

KONTAKT